Для проведення спортивних змагань площу ділянки поділили на три частини.Площа першої частини в три

рази більша за площу другої і на 20 квадратних метрів менша від площі третьої ділянки.Обчисли площу кожної частини,якщо загальна площа ділянки 251 м квадратних СРОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х- площа другої частини

3х-площа першої частини

3х+20-площа третьої частини

х+3х+3х+20=251

7х=251-20

7х=231

х=231:7

х=33 м^ площа 2 частини

3×33=99 м^ площа 1 частини

99+20=119 м^ площа 3 частини

Перевірка

33+99+119=251 м^