Допоможіть будь ласка розвязати задачу, та записати короткий запис до неї Велосипедист їхав зі

швидкістю 12 км/год і був у дорозі 2 години. На скільки більше часу потрібно пішоходу, щоб пройти цю відстань зі швидкістю 4 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Дима.

Ответ:

на 4 год

Пошаговое объяснение:

повна відстань

12*2=24 км

скільки годин пішохід був у дорозі

24/4=6 год

6-2=4год