За 30 хв за течією аквалангіст проплив ту саму відстань, що за 45 хв проти течії. Знайдіть

швидкість аквалангіста, якщо швидкість течії 1,5 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Усатова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Власна швидість аквалангіста х км/год,

за течією х+1,5

проти течії х-1,5

З формули швидкості

V=S/t

S=V*t

30 хв.= 0,5 год

45 хв= 0,75 год

маємо рівняння

0,5*(х+1,5)=0,75*(х-1,5)

0,5х+0,75=0,75х-1,125

0,75х-0,5х=1,125+0,75

0,25х=1,875

х=1,875:0,25

х=7,5 км/год

Власна швидкість аквалангіста 7,5 км/год