Обчисліть значення виразу , якщо a=2√2


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлов Богдан.

Ответ:

\frac{a^2}{4}=\frac{(2\sqrt{2})^2 }{4}=\frac{2^2*\sqrt{2}^2 }{4} =\frac{4*2}{4} = 2

Пошаговое объяснение: