Обчислити площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 3 см і 2см а кут між ними 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Милкович Аня.

Ответ:

1,5 см2

Пошаговое объяснение:

За формулою: S=1/2*а*b*sin a

sin 30=1/2

S=1/2*3*2*1/2=1,5 см2