У книзі 80 сторінок. Михась читав 2 дні по 15 сторінок за день,а решту сторінок прочитав за 5 днів.

Скількі сторінок щодня читав хлопчик останні 5 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Дима.

Ответ:

по 10 стор.

Пошаговое объяснение:

2*10=30

80-30=50

50/5=10

Отвечает Габриянчик Александра.

Ответ:12 сторинок.

1)10*2=20

2)80-20=60

3)60:5=12 сторінок щодня читав хлопчик останні 5 днів