Хлопчик прочитав цікаву книгу. протягом 3 днів він читав по 16 сторінок щодня, а наступні 4 дні по

14 сторінок. Скільки сторінок у книзі

Ответы на вопрос

Отвечает Кухлевская Дарья.
1) 3*16=48(стр)-прочитал за 3дня
2)4*14=56(стр)-прочитал за 4дня
3)48+56=104(стр)-всего в книге