Прямокутный паралелепіпед виготовлений зі скла.Довжина його 45 дм,ширина 15 дм менша,а висота

дорівнює 12 дм.Знайти масу паралелепіпеда, якщо маса 1 см³ скла дорівнює 3 г. Умоляю помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Никита.

Ширина 45-15=30(дм)

Объем равен 450*300*120=16200000(см²)

3*16200000=48600000(г)

Ответ 48600 кг=48.6т