Вкладник поклав до банку 4000 грн під 16% річних. Скільки грошей буде на його рахунку через 2 роки?


Ответы на вопрос

Отвечает Басаргина Галина.

5382,4 грн. Розв'язання завдання.


Отвечает Ишмухаметова Лилиана.

1) 4000:100*16=640 грн - становить 16% від вкладеної суми

2)4000+640=4640 грн - стало на рахунку через рік

3)4640:100*16=742,4 грн - становить 16% від  суми, яка утворилася на рахунку через рік

4)4640+742,4=5382,4 грн - стало на рахунку через 2 роки

Відповідь: 5382,4 грн  стало на рахунку через 2 роки