У подарунку було32 шоколадні цукерки,карамельок на 14менше,ніж шоколадних цукерок,а шоколадок на48

менше,ніжусіх цукерок разом.скільки шоколадок було в подарунку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарнова Кристина.

Відповідь:

1)32-14=18 карамельок було у подарунку

2)32+18=50 цукерок було у подарунку разом

3)50-48=2 шоколадки було у подарунку

Відповідь: 2 шоколадки було у подарунку