На фермі було 26 корів, свиней — у 3 рази більше, а коней — на 49 менше, ніж свиней.Скільки

всього тварин було на фермі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левонидова Карина.

Свиней: 26*3=78 (голов)

Лошадей: 78-49=29 (голов)

Всего животных: 26+78+29=133 (голов)

Отвечает Огалев Олег.

Ответ:

1)26×3=78(т.)-свиней.

2)78-49=29( т.)-коней. 3)26+78+29=133(т.)

Відповідь: на фермі всього було 133тварини.

Пошаговое объяснения: