(x²-2)²-9(x²-2)-14=0 розв'язати способом заміни змінної СРОЧНОО РОЗВ'ЯЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ахат.

Ответ:

x = 3 або -3

x = 2 або -2

Пошаговое объяснение:

x^2-2 замінимо як а

а^2-9a-14 = 0

Розв'яжемо як квадратне рівняння

D = корень( 81 - 56) = корень(25) = 5

а1= (9+5)/2 = 7

а2= (9-5)/2 = 2

x^2-2 = 7 -> x = 3 або -3

x^2-2 = 2 -> x = 2 або -2

Отвечает Шевченко Артём.

Пошаговое объяснение:

если что-то не понятно то спрашивайте