Помогите решить!!!!! У двох залах для глядачів кінотеатру 624 місця. В одному залі в 3 рази більше

місць, ніж в іншому. Скільки місць в меншому залі для глядачів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 зал-?,х мест

2 зал-?,3х мест

Всего-624мест

3х+х=624

4х=624

Х=156мест-в меньшем зале

156×3=468мест-в большом зале

Проверка

156+468=624места-всего

Отвечает Михин Максим.

Ответ:

156 мест(156 місце).

Пошаговое объяснение:

Обозначим число мест в меньшем зале х.

Тогда число мест в большем зале - (3х).

Составим уравнение:

(Позначимо число місць в меншому залі х.

Тоді число місць у великому залі - (3х).

Складемо рівняння: )

х+3х = 624

4х = 624

х = 624/4 = 156(мест)(місце) - в меньшем зале(у меншому залі)