Побудувати на площині множину точок, яка задовольняє умовам (это два неравенства системы)

Комплексные числа!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Андрій.

Положим z = x + iy, получим

\displaystyle \left \{ {{Rez+Imz\geq 1} \atop {Rez\geq Imz}} \right.~~~\Rightarrow~~~\left \{ {{x+y\geq 1} \atop {x\geq y}} \right.~~~\Rightarrow~~~\left \{ {{y\geq 1-x} \atop {y\leq x}} \right.