Допоможіть будь ласка вирішити задачу.Бригада з 8 робітників,які працюють з однаковою

продуктивністю,може виконати роботу за 4,5 гол. За який час виконають цю роботу 6 членів бригади?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Алина.

8 р. - 4,5 ч

6 р. - х ч

.

8/6=х/4,5

х=8*4,5:6

х=6(ч) - потребуется

Отвечает Золин Маркел.

Ответ:

6 годин

Пошаговое объяснение:

8 робітників за 1 год виконають 1/4,5 частину роботи

1 робітник за 1 годину виконає 1/4,5 * 1/8 = 1/36 частину роботи

6 робітників за 1 годину виконають 6/36 = 1/6 частину роботи

Всю роботу 6 робітників виконають за 1 : 1/6 = 6 годин

Або швидко:

8 робітників ---- 4,5 год

6 робітників ---- х годин

х=8*4,5: 6=6