Накресли квадрат сторона якого 2см і прямокутник у якого дві сторони по 4см і дві по 2см.знайди

їхні периметри,на скільки периметр прямокутника більший ніж периметр квадрат?

Ответы на вопрос

Отвечает Субчак Святозар.

Ответ:

на 8

Пошаговое объяснение:

1)2×2=4

2)(2+4)×2=12

12-4=8