Від вершини прямого кута по його сторонах одночасно починають рухатися дві матеріальні точки,

швидкість яких 5м/с і 12м/с. Через який час відстань між ними буде 52 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Мисюра Илья.

По т.Пифагора

сумма векторов S1+S2=52

(5t)²+(12t)²=52²

25t²+144t²=52²

t²(144+25)=52²

t²=52² : 169=52²/13²

t=52/13; t=4 c - это ответ.