Знайдіть значення функції 1) f(x)=+ x у точках 0, -1, 0.8 2) g(x)= у точках 0, 1, 3


Ответы на вопрос

Отвечает Кугин Александр.

1) в нуле  f(0)=-2

f(-1)=-1-1=-2

f(0.8)=2/(0.8-1)+0.8=-0.2

g(0)=0

g(1)=√2

g(3)=√(3*3-9)=0