Теплохід пройшов за течією ріки 60км за4год.Скільки часу йому знадобиться на зворотній шлях,якщо

швидкість течії ріки дорівнює1 1/2км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Угрюмова Арина.

Пошаговое объяснение:

1 1/2=1 1/5=1,5 (км/ч)

1) 60:4=15(км/ч)

2) 15-1,5=13,5(км/ч)

3) 13,5 -1,5 =12(км/ч)

4)60:12=5(ч)

Відповідь:5 часов йому знадобилося