Один из суміжних кутів у 2 рази більший за другий. Занайдiть цi кутиХЕЛППП​


Ответы на вопрос

Отвечает Құрманғали Дарын.

Сума суміжних кутів дорівнюють 180º

Перший кут х другий кут 2х

х+2х=180

3х=180

х=60 перший кут

y=180-60 або 60*2=120º