а)Маса порожньої банки 3/4кг,а наповненої медом_6цілих1/2кг.Скільки кілограмів меду міститься в

банці? б)Оксана першого дня прочитала 3/8 книжки,а другого_на 1/4 більше.Чи встигла дівчинка прочитати книжку за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Сомова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 6 1/2-3/4=13/2-3/4=26/4-3/4=23/4=5,75 кг меду миститься в банци

2)

1)3/8+1/4=3/8+2/8=5/8 книги прочитала дивчинка у другий день

2)3/8+5/8=8/8=1- за два дни дивчинка прочитала всю книгу

Видповидь: Так, Оксана встигла за два дни прочитати усю книгу