У трьох автобусах 99 пасажирив у 1 автобуси 42 пасажири це на 6 чоловик бильше ниж у 2 у скильки

разив у 3 автобуси менше людей ниж у 1 памагите решить пажалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Ivakina Yuliya.

42-6=36 - 2 автобус

99-42-36=21 - 3 автобус

42:21=2

В 2 раза