5. Есепті шығар. Бірінші төбенің биіктігі 245 метр, екінші төбенің биіктігі одан136 метрге биік.

Үшінші төбе екінші төбеден 172 метрге биік.Үшінші төбенің биіктігін тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамова Екатерина.

Ответ:

Үшінші төбенің биіктігі 553 м

Пошаговое объяснение:

1-ші төбенің биіктігі - 245 м

2-ші тобенің биіктігі - ? м , > 1-ші төбеден 136 метрге

3-ші төбенің биіктігі - ? м , > 2-ші төбеден 172 метрге

Шешуі:

1) 245 + 136 = 381 м(2-ші төбенің биіктігі)

2) 381 + 172 = 553 м(3-ші төбенің биіктігі)

Жауабы: 553 м

Отвечает Грудницкий Василий.

Ответ:

Бірінші төбе – 245 метр

Екінші төбе –үстінде 136 метр Көбірек

Үшінші төбе екіншіден 172 метр

Екінші және екіншісінен үлкен санды қосу керек.

Шешуі: 245+136=381метр

381+172=553 метр

Жауабы: 553 метр Үшінші төбе.