У двох рибалок запитали: "Скільки риби у ваших кошиках?". "У моєму кошику половина числа иибин, що

знаходяться у кошику мого товариша, та де 10", - відповів перший рибалка. "А у моєму кошику скільки рибин, скільки у кошику мого товариша та ще 20", - відповів другий рибалка. Скільки рибин у кожного з рибалок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Дима.

Ответ:у 1-го 20 у другого 40

Пошаговое объяснение:

1)20:2=10- це половина іншого  кошика

2)20+20=40- це скільки всього у 2-го