За 3/4 кг риби сплатили 7 1/2 грн. Скільки коштує 1 кг риби? Скільки риби можна купити? За перший

день на млині змололи 3/10 привезеного зерна, за другий 2/5 привезеного зерна. Скільки зерна привезли на млин, якщо за другий день змололи на 780 кг більше, ніж за перший? Знайти 2/3 числа а, якщо 30% від 30% числа а становить 7,2

Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.
1)  7_1/2: 3/4= 15/2: 3/4=15/2*4/3= 5*2=10 грн. стоит 1 кг рыбы.