Повертаючись додому, рибалка зустрів свого приятеля, який поцікавився його уловом. У відповідь

рибалка йому відповів так: «Якщо до кількості спійманої мною риби додати половину улову і ще десяток рибин, то мій улов склав би рівно сотню риб». Скільки риби зловив рибалка?

Ответы на вопрос

Отвечает Қалмаханова Қалима.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

1)100-10=90

2)90:2=45

Отвечает Кожугет Сергей.

Ответ:

х + 1/2х + 10 =100

х + 1/2х =100 - 10

х + 1/2х = 90

1.5х =90

х = 90 : 1.5

х = 60

Пошаговое объяснение: