Числа х i у додатнi причому х+у=5. Яке найменше значення може приймати вираз 1/x+1/y? Срочно!!!!!

15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Фесько Александр.

Ответ:

5/6

Пошаговое объяснение:

5=2+3

5=1+4

1/2+1/3<1+1/4

3/6+2/6=5/6