Числа x і y у додатні, причому x+y=5. Яке найменше значення може отримати вираз 1/x+1/y?​ Без коши


Ответы на вопрос

Отвечает Парилов Артём.

Ответ:

0,4

Пошаговое объяснение:

x+y=5

x > 0

y > 0

5÷2=(50÷2)÷10=25÷10=2.5

1÷2.5=(100÷25)÷10=4÷10=0.4