Якщо Марина купила 3 шоколадні батончики то в неї залишиться 2 грн. А якщо вона захоче купити 5

батончиків , то їй не вистачить 4 грн. Скільки коштують батончики і скільки грошей у Марини?

Ответы на вопрос

Отвечает Mahmutova Nigina.

один батончик 3 грн и у марины 11 грн

Потомучто:

1)5-3=2батончика

2)2+4=6грн

3)6/2=3грн(1 батончик)

3*3+2=11 увсего батончиков