Добуток чотирьох різних натуральних чисел дорівнює 100.Знайдіть суму цих чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Отводенко Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1·2·5·10=100,1+2+5+10=18