Сіль становить 5\9 маси розчину. Скільки кілограмів солі міститься у 18 кг такого розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Ответ: в 18 кг раствора находится 18*5/9=2*5=10 кг соли.

Ответ: 10 кг.

Пошаговое объяснение: