Пожалуйста помогите,завтра кр!) Одна із сторін паралелограма дорівнює 14см, а друга на 5см більше.

Знайдіть його периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Zhumabekova Zhuldyz.

Ответ:66cm

Пошаговое объяснение:

Р=а+а+b+b

a=14(cm), а b=5+a

b=14+5=19(cm)

P=14×2+19×2=28+38=66(cm)