Середня арехметичне двох чисел, одне з яких у п'ять разів більше за інше, дорівнює 9.знайдіть менше

з цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Нікончук Олександра.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

x - меньшее число

5*x - большее число

(x+5*x)/2=9

3*x=9

x=3

Отвечает Русланкызы Нурай.

Ответ:

(x+5x):2=9

3x=9

x=3

Пошаговое объяснение:

я надіюсь це правильно