У класі 36 учнів ,4/9 з них становлять дівчата .Скільки в класі хлопців? Відповідь бажано діями і з

поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудько Денис.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

Всього учнів 36

Тоді дівчат ( за умовою) 36 * 4\9 = 16

Тоді всього хлопців буде к-сть всіх учнів відняти к-сть всіх дівчат в класі.

к-сть хлопців = 36 - 16 = 20