На першій пасіці зібрали 37 кг меду ,на другій - 7 разів більше ,ніж на перший ,а на третій - на 28

кг менше ,ніж на другій.Скільки всього кілограмів меду зібрали на трьох пасіках ?

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ:

97

Пошаговое объяснение:

1)37 +7=44 кг зібрали на 2 пасіці

2)44-28=16 кг зібрали на 3пасіці

3)37+44+16=97 разом