СРОЧНО!! Курочка Ряба зібрала 328 кг проса. Скільки кілограмів пшона вона зможе отримати із цього

проса, якщо з 4 кг проса виходить3 кг пшона?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гавричкин Вадим.

4 кг проса - 3 кг пшена

328 кг проса - ?

-----------------------------------

Выражение: 328 : 4 · 3 = 246.

1) 328 : 4 = 82 (раз) - во столько раз больше проса;

2) 82 · 3 = 246 (кг) - во столько раз больше пшена получится.

Вiдповiдь: 246 кг пшона.