З чотирьох кілограмів проса виробляють 3 кг пшона. Скільки потрібно кілограмів проса, щоб

виготовити 138 кг пшона

Ответы на вопрос

Отвечает Свечинова Виктория.

Ответ:1)138:3=46

2)46*4=184

Відповідь : треба 184 кг проса

Пошаговое объяснение:

Отвечает Питин Давид.

Ответ:

184 кг

Пошаговое объяснение:

4 кг проса — 3 кг пшена

х кг проса — 138 кг пшена

4/х = 3/138

3 * х = 138 * 4

3х = 552

х = 552 : 3

х = 184

Потребуется 184 кг проса