Середня лінія трапеції дорівнювала 24 см. Її основи відноситься як 3 до 5. Знайти основи цієї

трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)3+5=8 всего частей

2)8/2=4-средняя линия частях

3)24/4=6-одна часть

4)3*6=18 см

5)5*6=30 см