Допоможіть з задачами!!! 1. Іринка за 2,5 год прочитала 105 сторінок книжки.Скільки сторінок вона

прочитає за 4 год,якщо буде читати з такою самою швидкістю? 2. Пасажирський потяг,швидкістю якого 55 км/год, затратив на деякий шлях 6 год. Скільки часу затратить для подолання цього шляху товарний поїзд,якщо його швидкість на 15 км/год менша,ніж пасажирського? 3. Відрізок завдовжки 84 см поділили на 3 частини. Знайдіть довжини одержаних частин якщо вони відносяться,як 3 : 4 : 5 ПОМОГИТЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссаров Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1

105:2.5=42(стор/год)

42*4=168(стор)-за 4 години

2.

55*6=330(км)-шлях

55-15=40(км/год)-швидкість товарного

330:40=8.25(год)= 8 годин 15 хвилин -час товарного поїзду

3.

84:(3+4+5)=7(см)-приходиться на одну частку

7*3=21(см)-перша частина

7*4=28(см)-друга частина

7*5=35(см)-третя частина