ПАМАГИИИИИИИИИИИИИИ! Ширина прямокутного паралелепіпеда дорінює 4 см, висота на 2 см більша, ніж

ширина, а довжина - в 3 рази більша, ніж висота. Знайдіть об'єм даного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Синявский Кирилл.

Ответ:

1) 4+2=6 см высота

2)3*6=18 см длина

3) 4*6*18=432 см кв

Пошаговое объяснение: