Радіус конуса дорівнює 5 см а його твірна на 1 см більша за висоту. Знайдіть площу осьового

перерізу конуса. Треба дуже терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Мерзанов Максим.

Ответ:

осевое сечение это равнобедренный треугольник

L= h+1

(h+1)^2=5^2+h^2( по теореме пифагора)

h^2+2h+1=25+h^2

h^2 сокращаются

2h=25-1=24

h=12

a=2R=5*2=10

S=1/2*a*h=1/2*10*12=60 cм^2

Пошаговое объяснение: