об'єм складського приміщення дорівнює 120м кубічних його висота 3 метро,а ширина 5 метрів.Знайди

довжину складського приміщення​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Катя.

Ответ:

а= 3 м

в=5м

с=?м

V=а*в*с

120=3*5*с

120=15 * с

с=120:5

с=8м

Пошаговое объяснение: