обьем складського приміщення дорівнює 180 м2, його висота 3 м, а ширина 6 м. Знайди довжину цього

приміщення

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтунюк Вика.
Якщо це приміщення прямокутник
V=a*b*c(висота довжина ширина)
b(довжина)=V\a*c
b=180/3*6
b=180/18
b=10
Довжина=10см