якщо його обєм становить Обєм складського приміщення дорівнюе 120 м³, його висота — 3 м, а ширина-5

м. Знайди довжину складського приміщення​

Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об*єм дорівнює V=a*b*h звідси знайдемо довжину

a= V/bh = 120/3*5= 120/15 = 8 см