Ширина прямокутного парелелепіпеда дорівнюе 42см, що становить 7/15 а його довжина ,а висота

становить 5/9 скілікі дорівнюе обем

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Павлина.
Ширина 42 см
довжина 42:7*15=90 см
висота 90:9*5=50 см
об"єм 42*90*50=189000 см³