Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнюе 18 см,ширина в 3 рази менша за довжину,а висота на 10

см менша за довжину.Знайти а) площю поверхні,б) обєм,В) суму довжин усіх ребер данного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18 :3= 6 см ширина

6+17= 23 см висота

Об* єм дорівнює: V=a*b*c=18*6*23=248 4 см3