У листопаді було 12 сонячних днів.який відсоток усіх днів листопада становить соничні дні


Ответы на вопрос

Отвечает Королько Алина.

Ответ:40%

Пошаговое объяснение:

Складаємо пропорцію, де х шуканий відсоток. 30 днів-100%

12-х%, тоді х= 100*12/30=40%