1) У грудні було 18 сонячних днів, що становить 45 % усіх соняч- них днів, що були протягом зими.

Скільки сонячних днів булопротягом зими?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Ответ:

1) 100-45=65(%) треба знайти

2)45+45=90(%)

3) 18+18=36(д)

4)90:36=2

Пошаговое объяснение:

хз как