У грудні було 18 сонячних днів, що становить 45 % усіх соняч- них днів, що були протягом зими.

Скільки сонячних днів булопротягом зими?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Валерия.

Ответ:

40 днів

Пошаговое объяснение:

18:45*100=40 днів

Не забудь поставить Отметку лучший ответ если тебе он понравился (значок короны)

Удачи ;)

Отвечает Жук Саша.

Ответ: 18-45%

х-100%

х=(18×100) / 45= 40

Було 40 днів

Пошаговое объяснение: