. Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 18 см, висота - 15 см, а об'єм - 3240 см. Знайдіть

ширину даногопаралелепіпеда.ППішіп піn rес форму прямокутного паралелепіпеда,​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Формула об"єма  прямокутного паралелепіпеда

V=a*b*h

За умовою :

а= 18 см

h= 16 cм

V= 3240 см³

b-?

Знайдемо b

b= V/(a*h)

b= 3240/(18*16)=3240/288=11,25 см